Image Alt

Wystawy

Nasze

Wystawy

Aktualne i nadchodzące wystawy Muzeum Sztuki Fantastycznej

Wiesław Wałkuski - Piekło
25.06 - 9.10.2022
25.06 - 9.10.2022
Wystawa

Sztuka Fantastyczna w Warszawie

Tego lata w Warszawie odbywa się wyjątkowa wystawa malarstwa twórców z kręgu Sztuki Fantastycznej. To wydarzenie bez precedensu, podczas którego prezentowane są dzieła wybitnych artystów m. in. Zdzisława Beksińskiego, Wiesława Wałkuskiego, Dariusza Zawadzkiego, Tomasza Alena Kopery, Jerzego Dudy-Gracza, Jacka Szynkarczuka czy Maksymiliana Novaka-Zemplińskiego. Na wystawie można zobaczyć 60 obrazów, z których olbrzymia większość nigdy wcześniej nie była prezentowana publicznie, w tym unikatowe obrazy Zdzisława Beksińskiego!!!
Wystawa „Sztuka Fantastyczna w Warszawie” jest wydarzeniem inaugurującym działalność Muzeum Sztuki Fantastycznej.
Wystawa Siudmak Universum
15.10 - 30.12.2022
15.10 - 30.12.2022
Wystawa

Siudmak Universum

Tej jesieni w Warszawie odbędzie się wyjątkowa, retrospektywna wystawa twórczości Wojciecha Siudmaka. Na wystawie będzie można zobaczyć ponad 60 dzieł legendy polskiego malarstwa, w tym najsłynniejsze obrazy, rysunki oraz rzeźby.
Wojciech Siudmak jest jednym z niewielu polskich twórców, który zdobył rzeczywistą, międzynarodową sławę. Do grona Jego fanów można zaliczyć wspaniałych twórców kina m.in. Denis Villeneuvea, Federico Felliniego, George Lucasa czy Jean-Jacques Annauda. Surrealistyczne wizje artysty od lat fascynują i wpływają na wyobraźnię milionów fanów fantastyki na całym świecie.

Pn ‒ Ndz: 11:00 ‒ 19:00

Normalny: 35 złotych
Ulgowy: 25 złotych

ul. Ząbkowska 31, Warszawa
Centrum Praskie Koneser