3. Edycja Wystawy SZTUKA FANTASTYCZNA w WARSZAWIE

Sztuka Fantastyczna w Warszawie

Sztuka Fantastyczna w Warszawie 3 edycja wystawy

3. Edycja Wystawy “Sztuka Fantastyczna w Warszawie”

„Sztuka Fantastyczna w Warszawie” jest trzecią edycją niezwykle popularnej wystawy mistrzów surrealizmu i sztuki fantastycznej. Poprzednie edycje wystawy odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób.

Jak co roku olbrzymia większość ekspozycji, będzie po raz pierwszy prezentowana publicznie! Wydarzenie odbywać się będzie w Muzeum Sztuki Fantastycznej w Warszawie.

Na wystawie prezentowane będą dzieła: Zdzisława Beksińskiego, Jerzego Dudy-Gracza, Wiesława Wałkuskiego, Dariusza Zawadzkiego, Magdaleny Szynkarczuk, Jacka Szynkarczuka, Maksymiliana Novak-Zemplińskiego, Andrzeja Olczyka, Mariusza Krawczyka, Sebastiana Smarowskiego, Michała Powałki, Marioli Jaśko, Rafała Masiulaniec, Marcina Telegi, Igora Panchuka, Bartosza Stępińskiego, Grzegorza Czechowskiego i Grzegorza Wróbla.

CENY BILETÓW
Bilet ULGOWY – 30 złotych
Bilet NORMALNY – 40 złotych
Bilety będą dostępne na miejscu oraz online w serwisie e-bilet.
Sztuka Fantastyczna w Warszawie 3 edycja wystawy

SZTUKA FANTASTYCZNA